Aktualne Promocje

Rabat za recenzję – Darmowa książka dla aktywnych recenzentów!

Czy korzystaliście kiedyś z recenzji lub opinii innego czytelnika, żeby zdecydować o zakupie jakiejś książki?

Zapewne tak.

I bardzo dobrze, bo chociaż my jako Wydawnictwo staramy się udostępniać fragmenty naszych książek, nic nie zastąpi osobistych doznań, emocji czy wrażeń, jakie rodzi lektura danej publikacji. Dlatego prosimy Cię o PARTNERSTWO w dziedzinie mówienia innym o książkach Białego Wiatru. Jako, że poświęcasz na to swój czas, w zamian chcemy Ci podziękować:

• Jednorazowym KODEM RABATOWYM, uprawniającym do zakupu z dodatkowym rabatem 15% od cen obowiązujących w naszej księgarni.
DARMOWĄ WYBRANĄ KSIĄŻKĄ. Każdego miesiąca najbardziej aktywny Czytelnik, (który napiszę najwięcej opinii) otrzyma darmową wybraną książkę.

Jak napisać recenzję?

  • Recenzja musi zawierać min. 100 znaków!
  • Recenzję może dodać wyłącznie zalogowany/zarejestrowany czytelnik na karcie książki, klikając zakładkę Opinie. Wtedy pojawi się okienko do wpisania recenzji. Następnie należy zatwierdzić publikacje opinii.
  • DODATKOWY KOD RABATOWY można uzyskać zapisując się do naszego Newslettera, wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję podczas pisania recenzji, następnie postępować według przesłanych informacji na maila. Tylko potwierdzone rejestracje otrzymają KOD RABATOWY!

Rabaty nie sumują się. Z promocji „rabaty” wyłączone są: pakiet książek Ziołowe antybiotyki + Zioła przeciwwirusowe, Podróż do teraz, Naturalny testosteron, Co my tak naprawdę wiemy. Kod rabatowy, zostanie przesłany na zarejestrowanego e-maila w ciągu 48 godzin od zatwierdzenia recenzji przez zespół redakcyjny.

Zapraszamy do recenzowania naszych książek i wsparcia w tym, żeby Biały Wiatr wiał do coraz to nowych ludzi!

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymaj rabat 15%

Zapisując się do naszego Newslettera będziecie otrzymywać wiadomości dotyczące premier oraz o planowanych promocjach.
Biuletyny wysyłamy tylko wtedy, jeśli mamy ważne i ciekawe dla Ciebie informacje.
W zamian za zapisanie się do listy, prześlemy ci KOD RABATOWY 15% na kolejny, jednorazowy zakup w naszej księgarni internetowej.

KOD RABATOWY wyślemy Ci po potwierdzeniu rejestracji, klikając w odpowiedni link w mailu otrzymanym od nas.

Szczegóły dotyczące działania Kodu otrzymacie, w mailu potwierdzającym zapis.

Zapisu do naszego Biuletynu informacyjnego można dokonać na głównej stronie księgarni: www.bialywiatr.com

Najnowsze aktualności

X