Eckhart Tolle

Eckhart Tolle urodził się w 1948 roku w Dortmundzie, w Niemczech, gdzie spędził pierwsze trzynaście lat swojego życia. Po ukończeniu Uniwersytetu w Londynie został asystentem na Uniwersytecie w Cambridge. W wieku dwudziestu dziewięciu lat potężne duchowe doświadczenie dosłownie rozpuściło jego starą tożsamość i zmieniło bieg życia. Następnych kilka lat poświęcił na zrozumienie, integrację i pogłębienie tej transformacji, która dała początek intensywnej podróży do wnętrza.

Eckhart nie jest związany z żadną konkretną tradycją duchową, ani religią. W swoich naukach przekazuje prostą acz znaczącą, ponadczasową wiedzę starożytnych mistrzów duchowych, że istnieje droga wyjścia z cierpienia do pokoju. Tą drogą jest życie chwilą obecną i rozpoznanie swojej prawdziwej tożsamości.

Obecnie Eckhart intensywnie podróżuje, niosąc swoje nauki i obecność w świat. Jest autorem bestsellerowej książki Potęga Teraźniejszości oraz innych nie mniej cenionych – Mowa Ciszy, Praktykowanie Potęgi Teraźniejszości, Nowa Ziemia.

Od 1996 roku mieszka w Vancouver w Kanadzie.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

X