Wszystkie książki

Duchowość

Praktykowanie Obecności

Znakomity przewodnik ku świadomości tego, co Boskie, odsłaniający jak w sprawach codziennych pozostawać w pokoju i harmonii.

38,00 

5 w magazynie

Dodaj do Listy Życzeń
Dodaj do Listy Życzeń
Zamów przez telefon lub SMSem: +48 732 248 458

Opis

Znakomity przewodnik ku świadomości tego, co Boskie, odsłaniający jak w sprawach codziennych pozostawać w pokoju i harmonii.

„Każdy, kto zaznał niezadowolenia, niezaspokojenia czy frustracji, będzie w stanie zobaczyć, że istnieje tylko jedno brakujące ogniwo w całym łańcuchu harmonijnego życia. Jest nim praktykowanie obecności Boga – świadome, codzienne, w każdej godzinie przebywanie w jakiejś duchowej prawdzie z pisma świętego, bez względu na to, czy to będzie pismo chrześcijańskie, hebrajskie, hinduskie, buddyjskie, taoistyczne czy muzułmańskie”.  – ze wstępu do książki

Sławny wykładowca i nauczyciel Joel S. Goldsmith prowadzi nas krok po kroku od frustracji, poczucia braku i ludzkiego niezadowolenia do świadomego związku ze Stwórcą.

Fałszywe przekonanie, że żyjemy w oddzieleniu od Boga może być zastąpione przez radosne doświadczenie transcendentalnej Obecności, która zawsze jest przy nas, a każdy, kto pozostaje na nią otwarty jest prowadzony, ochraniany i zaopatrywany w nieskończoną miłość i inteligencję.

Dodatkowe informacje

Waga0.490 kg

Opis bibliograficzny

Autor: Joel S. Goldsmith
Przekład: Teresa i Paweł Bohderowie
ISBN: 978-83-61897-12-5
EAN: 9788361897125
Format: 135 x 205 mm
Ilość stron: 207
Oprawa: Miękka

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

X