Wszystkie książki

Duchowość

Praktykowanie Potęgi Teraźniejszości

Główne nauki, medytacje i ćwiczenia oparte na książce „Potęga Teraźniejszości”

36,00 

3 w magazynie

Dodaj do Listy Życzeń
Dodaj do Listy Życzeń
Zamów przez telefon lub SMSem: +48 732 248 458

Opis

Główne nauki, medytacje i ćwiczenia oparte na książce „Potęga Teraźniejszości”.

Książka Eckharta Tolle „Potęga Teraźniejszości”, bardzo szybko udowodniła, że jest jedną z najważniejszych duchowych pozycji ostatniego czasu. Ma w sobie moc, która wykracza poza słowa i może poprowadzić do cichego miejsca w nas, gdzie stworzone przez myśli problemy znikają. Odkrywamy w ten sposób, co to znaczy tworzyć i prowadzić wyzwolone życie. Jak mówi sam Eckhart Tolle:

Mówię o głębokiej transformacji ludzkiej świadomości, nie jako odległej, przyszłej możliwości, ale dostępnej teraz – niezależnie od tego gdzie jesteś i kim jesteś. Pokazuję jak uwolnić się ze zniewolenia umysłu, wejść w oświecony stan świadomości i utrzymać go w codziennym życiu.

W całej Potędze Teraźniejszości pojawiają się specjalne praktyki i jasne wskazówki, pokazujące jak odkryć dla samego siebie łaskę, swobodę i lekkość, które budzą się wtedy, gdy uciszamy myśli i dostrzegamy przed sobą świat obecnej chwili.

Praktykowanie Potęgi Teraźniejszości to seria starannie dobranych fragmentów Potęgi Teraźniejszości, które zawierają główne ćwiczenia i wskazówki. Czytaj tę książkę powoli i często otwieraj ją na chybił trafił.

Zatrzymuj się nie tylko nad słowami, ale również nad przestrzenią między nimi. Być może z czasem, a może natychmiast odkryjesz coś, co może zmienić twoje życie. Odkryjesz moc i umiejętność, aby poddać transformacji nie tylko własny los, ale cały swój świat.

To jest tutaj, teraz, w tym momencie – święta obecność twojego Istnienia. Jest ona tu i teraz, a nie w jakiejś odległej przyszłości – to miejsce, które zawsze jest i będzie ponad zgiełkiem życia, to świat spokoju poza słowami, świat radości, która nie ma przeciwieństwa.

Dodatkowe informacje

Waga0.490 kg

Opis bibliograficzny

Autor: Eckhart Tolle
Przekład:Jerzy Hogendorf, Dariusz Wróblewski
ISBN: 978-83-61897-04-0
EAN: 9788361897040
Format: 130 x 185 mm
Ilość stron: 156
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

X