Kojąca premiera grudnia – Jeff Foster: Odpocznij. Odważne obejmowanie wszystkiego z miłością

gru 17, 2023 | Wiedza

W dzisiejszych czasach to, czego wszyscy potrzebujemy to ODPOCZYNEK. Potrzebujemy odskoczni od codziennych trosk i niepokojów, od pośpiechu, od gonitwy za różnymi rzeczami, od nadmiaru bodźców.

I oto pojawia się książka, która głosi przesłanie o WYTCHNIENIU… która niesie w sobie ulgę i rozluźnienie. Ceniony i znany polskim Czytelnikom autor – Jeff Foster („Zakochaj się w tym co masz”, „Nigdy nie byłeś popsuty”) dostarcza nam w swoich tekstach ogromną dawkę odprężenia. Darem Jeffa jest to, że potrafi słowami wprowadzić spokój, tam gdzie góruje lęk, radość, tam gdzie przytłacza smutek i poczucie lekkości, tam gdzie panuje przygnębienie i samotność.

Przekaz tej książki jest prosty. Przestań próbować być szczęśliwy… przestań uciekać od swojego braku szczęścia… obejmij siebie takiego, jaki jesteś i odkryj w sobie głębsze szczęście. Wszystko jest z tobą w porządku, zawsze tak było, bez względu na to, w co wierzysz, czy co ci powiedziano. Jesteś kompletny i cały, dokładnie taki, jaki jesteś… doskonały nawet w swojej niedoskonałości, niesamowity w swoim człowieczeństwie, silny w swojej kruchości.

Wszystko jest z tobą w porządku, zawsze tak było, bez względu na to, w co wierzysz, czy co ci powiedziano. Jesteś kompletny i cały, dokładnie taki, jaki jesteś… doskonały nawet w swojej niedoskonałości, niesamowity w swoim człowieczeństwie, silny w swojej kruchości….

Ta książka jest twoim pozwoleniem, żeby ODPOCZĄĆ, pozwoleniem, żeby CZUĆ, pozwoleniem, żeby ŻYĆ… bez potrzeby czekania dłużej na pozwolenie.

Zapraszamy do zapoznania się z dłuższym fragmentem

Odpocznij

 

Share This