Matt Kahn – facet od KOCHAM CIĘ – powraca w tomiku cytatów i aforyzmów: druga premiera kwietnia 2024

kwi 19, 2024 | Wiedza

Biały Wiatr jest jedynym w Polsce wydawcą książek  znanego i cenionego na świecie nauczyciela duchowego Matta Kahna. Do tej pory ukazało się pięć jego poradników – Rewolucja miłości, Wszechświat zawsze ma plan, Wszystko jest po to, żeby cię wspierać, Wezwanie do miłości, Najważniejsza odpowiedź cz1 i 2. Przy czym dwie ostatnie książki to jedyna taka produkcja na świecie – transkrypcje wykładów Matta z jego spotkań z ludźmi transmitowanych za pośrednictwem YouTube.

Matt jest bardzo płodnym twórcą. Bardzo często spotyka się z ludźmi i publikuje coś w swoich social mediach. Jego nauki to prawdziwa kopalnia inspirującej wiedzy, która jest bardzo pomocna dla dzisiejszego człowieka. Tym bardziej cieszymy się, że możemy oddać w ręce Czytelnika tomik bezcennych aforyzmów, cytatów i wypowiedzi tego autora zebranych w jednym miejscu. W razie potrzeby można po nie szybko sięgnąć i znaleźć potrzebną na dany moment inspirację czy wsparcie.

Jednak „Być blisko siebie, być blisko miłości” to nie tylko zbiór słów na papierze, to również przypływ transformującej energii, która będzie ci towarzyszyć w codziennych wyborach i wyzwaniach, pomagając odkryć wewnętrzną moc, która tkwi w głębi twojego serca.

Serdecznie polecamy!

 

 

Share This