Prawdziwy powiew świeżości w kwestii finansów! Premiera książki Sarah McCrum – Kochaj pieniądze. Pieniądze kochają ciebie

cze 26, 2024 | Wiedza

Naprawdę nie mogliśmy się doczekać, żeby udostępnić tę pozycję polskim czytelnikom! To prawdziwa, awangardowa perełka i pozycja z górnej półki, jeśli chodzi o kwestie finansów, obfitości i prosperowania, zarówno na polu zawodowym, jak i osobistym.

Jest to o tyle ważne, że żyjemy w kraju, w którym bagaż historii odcisnął mocne piętno na naszym stosunku do pieniędzy. Mnóstwo fałszywych przekonań, wzorców odziedziczonych po przodkach i stresu sprawia, że często nasza relacja z pieniędzmi jest zaburzona, co ma destrukcyjny wpływ na nasze życie, zdrowie czy funkcjonowanie w społeczeństwie. Przejawy tej zaburzonej relacji mogą być różne – zbyt kompulsywny sposób zarabiania, pracoholizm, przedkładanie bogacenia się nad zdrowie, miłość czy pozytywne wartości, ogromna ilość lęku i obaw związanych z przeszłością itp

Tym bardziej wartościowe wydaje się poznanie nowego punktu widzenia i nowej perspektywy, która potrafi nas zrelaksować i uczynić bardziej otwartymi na przepływ prawdziwej obfitości i dostatku, który nie będzie się łączyć z rezygnacją z tego, co dla nas ważne.

Z książki dowiecie się m.in.

  • jakie są nieznane sekrety dotyczące zdobywania i zarabiania pieniędzy
  • jak uzdrowić podświadomie negatywne nastawienie do pieniędzy
  • jak poprawić swoje finanse bez ciężkiej pracy
  • jak wychodzić z długów
  • czy szczęście i miłość mogą iść w parze z pieniędzmi
  • czy można być bogatym i jednocześnie żyć w zgodzie z własnymi wartościami

Książka zdecydowanie nie ma jednej wąskiej grupy odbiorców. Nie jest przeznaczona tylko dla przedsiębiorców, tylko dla mężczyzn czy tylko dla osób, które mają finansowe problemy. Zdecydowanie jest przeznaczona dla każdego, kto pragnie bardziej otworzyć się na przepływ obfitości w życiu, kto chce wziąć większą odpowiedzialność za swoją relację z pieniędzmi oraz odkryć większą sprawczość jeśli chodzi o zarabianie. Co istotne i wyjątkowe dla tej książki – choć generalnie dotyczy ona spraw związanych z finansami, to tak naprawdę uczy jak mieć dobrą relację z życiem, ze sobą i otaczającym nas światem.

Doskonałe recenzje książki umieszczone na Amazon utwierdzają nas w przekonaniu, że również polscy czytelnicy wyniosą z niej mnóstwo inspiracji, wymiernych korzyści i dobrej energii!

Zapraszamy do księgarni

 

Share This