Premiera książki Davida Deidy – Natychmiastowe oświecenie

wrz 19, 2023 | Wiedza

David Deida to bardzo ceniony w naszym kraju mentor i nauczyciel rozwoju osobistego. Jest znany z dosadnego i błyskotliwego języka, humoru oraz bezkompromisowego podejścia do życia. Jego książki wydane do tej pory w Polsce – Droga prawdziwego mężczyzny, Moja ukochana oraz Błękitna prawda – stały się bestsellerami i są uwielbiane przez Czytelników.🥰🥰
Tym bardziej się cieszymy, ze kolejna pozycja tego autora ma właśnie swoją PREMIERĘ.

 

 

W dzisiejszym świecie często chcemy mieć wszystko szybko, łatwo i „jednym kliknięciem”.

Czy właśnie to chce nam obiecać David Deida w swojej książce o prowokującym tytule: „Natychmiastowe oświecenie”? A może to kolejna złudna nadzieja i marketingowy chwyt?

Zdecydowanie nie.

Ta książka to bezcenny zbiór krótkich wglądów, procesów, ćwiczeń i sposobów zmiany perspektywy, dzięki którym już TERAZ możemy DOŚWIADCZYĆ czegoś prawdziwego. Nie musimy czekać aż będziemy na coś gotowi – próbując zmieniać i doskonalić siebie, a przez to powstrzymując wyrażanie miłości i innych swoich darów.
Każdy rozdział zachęca do rzucenia światła na codzienne zagadnienia, w tym różne tematy tabu, które zwykle staramy się ukryć w cieniu (od naszych wyobrażeń o seksie i pieniądzach, po emocje oraz duchowość)
„Natychmiastowe oświecenie” być może cię zaskoczy, a może nawet zbulwersuje (Deida to jeden z najbardziej odważnych i bezkompromisowych nauczycieli naszych czasów) ale ma wielki potencjał, żeby doprowadzić cię do doświadczenia autentycznej wolności.
Ta książka jest dla ciebie jeśli:
🧡chcesz rzeczywiście czegoś doświadczyć, a nie karmić się tylko teorią i złudnymi obietnicami;
🧡masz tendencję, żeby na co dzień się powstrzymywać, zwlekać, wycofywać lub nie widzisz postępów we własnym procesie odkrywania siebie;
🧡chcesz przeżyć coś prawdziwego już TERAZ, a nie wyglądać tego w nieokreślonej przyszłości;
🧡potrzebujesz prostych, nieskomplikowanych wskazówek i sugestii dotyczących zmiany sposobu postrzegania, żeby wyzwolić się z utartych ścieżek i mentalnych szablonów;
🧡nie boisz się konfrontacji z różnymi tematami tabu, o których zwykle się nie rozmawia bądź wypiera ze świadomości, jakby nie istniały lub nie były częścią naszego człowieczeństwa.
Serdecznie zapraszamy do księgarni
Share This