Tobiasz : “Pasja” – sesja pytań i odpowiedzi

cze 29, 2023 | Wiedza

PYTANIE: Dlaczego jestem przepełniona dojmującym smutkiem w ten weekend, mimo że jestem tak podekscytowana obecnością na Warsztatach Pasji? Czy ten smutek i warsztaty są ze sobą powiązane?

TOBIASZ: Jest tu kilka czynników. Pierwszym z nich jest twój osobisty smutek. Jeszcze zanim tu przyjechałaś, miałaś intuicyjne przeczucie tego, co się wydarzy. Dlatego wiele słów, które wypowiadamy, jest ci bardzo dobrze znanych. Przeszłaś przez ten proces na swój własny sposób, a teraz jesteś tu, żeby uzyskać potwierdzenie i naprawdę uziemić te energie. Odczuwasz smutek w trakcie warsztatów, ponieważ odpuszczasz.

Odpuszczasz kontrakty wcieleń i służby. Odpuszczasz stary system przekonań i karmę. Przywołujesz wszystkie swoje pytania z powrotem do domu, a w pewnym sensie to było przyjemne, mieć je rozrzucone po wielu wymiarach. Czasami było to dość zagmatwane, ale koniec końców, fajnie było mieć tę energię porozrzucaną tu i tam. Żegnasz się z kolejną częścią siebie i jest w tym smutek. Za każdym razem, gdy mieszkasz w jakimś miejscu od dłuższego czasu i w końcu się przeprowadzasz, nawet jeśli przeprowadzasz się do wspanialszego, znacznie bardziej nowoczesnego miejsca, możesz odczuwać smutek, opuszczając swój stary dom.

Ponieważ uczestniczysz w projektowaniu energii Warsztatów Pasji, odczuwasz również smutek wielu z tych, którzy będą przechodzić przez to samo doświadczenie w przyszłości. A pytanie do ciebie brzmi: czy ten smutek jest twój? A może pochodzi od innych, którzy żegnają się z takim życiem, jakie do tej pory znali? Ile smutku jest naprawdę twoje? Ile smutku przejmujesz od innych?

Smutek jest naturalny. Poczuj go, nie próbuj go odepchnąć, nie próbuj go mentalnie przezwyciężyć, ale poczuj ten smutek, a następnie raduj się naturalną ewolucją, przechodząc na następny poziom. Dziękuję ci.

 

PYTANIE: Rozpocząłem własną działalność gospodarczą. Uwielbiam swobodę pracy dla siebie. Mam dość starej energii. Chcę stworzyć coś nowego. Dokonałem wyboru, aby żyć dla swojej pasji, ale gdy odkrywam nowe możliwości, żadna z nich się nie manifestuje. Nie jestem pewien dalszych kroków ani kierunku. Jak mogę wyrażać swoją pasję w Nowej Energii?

TOBIASZ: Jest kilka rzeczy, od których warto zacząć zabawę. Nie oczekuj, że wszystko zmieni się z dnia na dzień, to może potrwać trochę dłużej, ale baw się świadomymi wyborami. Baw się świadomymi pytaniami i poczuj, jak one działają. Niech twoja lista będzie stosunkowo krótka – nie zaczynaj zadawać setek pytań i dokonywać tysięcy wyborów – ale po prostu obserwuj, jak pasja zaczyna działać. Następnie zauważ, jak zaczyna pojawiać się w twoim życiu i zmienia samą naturę takich kwestii, jak tworzenie własnego biznesu.

Wielu z was stoi jedną nogą w starej energii, a drugą w Nowej. Ty masz swój własny biznes i ma on w sobie dynamikę Nowej Energii, ale wciąż masz do czynienia ze światem starej energii. Czasem czujesz się uwięziony między tymi dwoma światami i to jest bardzo frustrujące, ponieważ chcesz, żeby wszystko było Nową Energią.

Dobra wiadomość jest taka, że ​ świat starej energii zmienia się bardzo szybko. Pewna jego część jeszcze bardziej zagłębia się w starej energii, ale jest wiele firm, jednostek rządowych, a nawet grup duchowych i religijnych, które bardzo szybko wchodzą w Nową Energię. Przyciągnie je twoja praca, twój typ świadomości, podczas gdy przedsiębiorstwa starej energii odejdą w zapomnienie. Przekonasz się, że przyciągasz zupełnie inny typ klienta z innym rodzajem energii – i nie chodzi tylko o pieniądze i świat biznesu.

Dlatego skorzystaj z energii tego weekendu i naszego spotkania, aby nadal pobudzać swoją pasję do biznesu Nowej Energii. To samo w sobie zacznie przyciągać do ciebie odpowiedni typ klienta. W ten sposób doświadczysz o wiele więcej radości w pracy, którą wykonujesz. Znajdujesz się teraz w strefie pomiędzy, co może być bardzo frustrujące, ale zrozum, że wszystko się zmienia, a praca, którą wykonujesz, stanie się o wiele bardziej satysfakcjonująca. Próbujemy powiedzieć, że czasem trudno jest być pionierem, ale nie poddawaj się. Dziękuję.

 

PYTANIE: Odnoszę wrażenie, że istnieje nieskończona liczba kierunków, które mogę obrać, podążając za swoją pasją. To mnie przytłacza i w efekcie niczego nie mogę zacząć. Masz dla mnie jakieś sugestie?

TOBIASZ: Owszem – i już znasz odpowiedź – dokonaj WYBORU. Czasami to jest przytłaczające, ponieważ potencjały tego, co każdy z was może robić, są nieskończone, a czasami możecie poczuć wszystkie potencjały jednocześnie i  to staje się przytłaczające. Który z nich jest najlepszy lub najwyższy? To stara koncepcja energii. Świadomość Nowej Energii polega na tym, że nie ma najlepszego lub jednego właściwego potencjału. Są tylko takie, które są dla ciebie bardziej atrakcyjne energetycznie, ale w pewnym sensie nie możesz wybrać niewłaściwego. Dlatego po prostu zacznij… dokonaj wyboru.

W miarę jak twój wybór wychodzi i rozszerza się, zaczyna się urzeczywistniać i przywołuje wszystkie odpowiednie energie, nie ogranicza się do – jakby to powiedzieć – istoty pierwotnego potencjału. Ma również zdolność przyciągania innych potencjałów, wszystkich, które pojawiają się, żeby ci służyć i które odpowiadają twojej świadomości. Próbuję powiedzieć, że nie ma znaczenia, czy na rozwidleniu skręcisz w lewo, w prawo, pójdziesz pod górkę, czy z górki, ponieważ nie ma błędnej drogi. Każda z nich przyniesie ze sobą radość, pasję i odpowiednie doświadczenia. Dziękuję.

 

PYTANIE: Jak mogę rozwiać niepewność wynikającą z zadawania pytań? [śmiech publiczności, Tobiasz chichocze]

TOBIASZ: Zacznij zadawać bardzo klarowne pytania. Nadal może pojawiać się wiele innych pytań, ale to nie jest problem. Chodzi o klarowność pytań. Nie próbuj zdusić ani stłumić innych pytań, ale zacznij pracować ze świadomymi i przemyślanymi pytaniami, żeby zobaczyć, jak to zaczyna zmieniać energetyczną dynamikę. Nie bój się zadawać pytań. Celem naszej dyskusji na temat pytań było podkreślenie, że to one tworzą rzeczywistość. Dziękuję. Ostatnie pytanie.

 

PYTANIE: Dotkliwie odczuwam kontrakty służby w moim ciele. Po napisaniu listu z wypowiedzeniem, nie poczułam ulgi. Czy muszę napisać ten list kilka razy, czy też wszystkie moje umowy zostały już rozwiązane?

TOBIASZ: Właśnie dlatego przeprowadziliśmy tę grupę i wszystkich czytelników przez doświadczenie z Kwan Yin, gdzie dosłownie umieściliśmy kontrakty służby i wcieleń w transmutacyjnym płomieniu pasji, żeby mogły ewoluować i przejść na następny poziom.

Nadal możesz odczuwać ich pozostałości i – jeśli tak wybierzesz – możesz ponownie napisać list jako przypomnienie. Możesz wrócić i ponownie przeczytać fragment, w którym włożyliśmy te stare rzeczy w płomień pasji. Wtedy to może się stać jeszcze bardziej ugruntowane i bardziej klarowne, że naprawdę decydujesz się puścić te rzeczy, które już ci nie służą. Dziękuję.

 

 

 

Share This