Wyśpiewaj duszy swoje pragnienia

sty 1, 2023 | Wiedza

Jakie są twoje potrzeby, człowieku? Czego potrzebujesz, żeby pozostać tutaj na tej planecie, w tym ciele? Jakie są twoje potrzeby, które nie dotyczą innych ludzi?

Niech twoja dusza je pozna. Bądź precyzyjny. Wypowiedz je dla niej.

Czego potrzebujesz, żeby pozostać obecnym i pełnym radości?

Wyśpiewaj to głośno swojej  duszy. Nie błagaj, po prostu pozwól, aby cię usłyszała.

Czy potrzebujesz zdrowia? Dostatku? Spokojnego snu w nocy? Lepszej zdolności przetwarzania pożywienia, żebyś mógł się nim cieszyć bez przybierania na wadze? Dusza nie rozumie co znaczy mieć nadwagę, ale człowiek tak. Nadwaga może stanowić wyzwanie, pozbawiać cię poczucia komfortu i poczucia własnej wartości.

Spraw, żeby dusza dowiedziała się, że nie możesz już dłużej tego akceptować

Śpiewaj swojej duszy z radością, z wewnętrzną wiedzą i klarownością.

Wyobraź sobie, że oto pakujesz bagaże, aby rozpocząć następny etap swojej podróży i doświadczenia na tej planecie w fizycznym ciele. Możesz wziąć ze sobą co tylko zechcesz; wszystko, czego potrzebujesz. Miałeś wiele doświadczeń w tym, co nazywamy życiem i teraz możesz zabrać co tylko chcesz w jego nową fazę. Nie powstrzymuj się. To może być fizyczne, emocjonalne… jakiekolwiek zechcesz. To może być poczucie własnej wartości, miłość do siebie, przejrzystość, skuteczność, łatwość, wszystkie tego typu rzeczy. To może być bardzo dosłowne – samochód, dom, pieniądze – cokolwiek, co stanowi realizację twoich marzeń. Nie ma żadnych barier, niczego, co może cię powstrzymać – poza twoimi własnymi przekonaniami i ograniczeniami.

Powiedz swojemu JA JESTEM – Droga duszo,  naprawdę nie miałaś na tej planecie takiego doświadczenia jak ja. Oto czego będziemy potrzebować. Oto co wybrałem. Oto co nowego wniesiemy. O tak, możemy dokonywać zmian po drodze. Możemy adaptować i dostosowywać – niech jedne rzeczy odejdą, wprowadzimy inne, ale rozpoczniemy teraz nową fazę naszej podróży. Oto co wniesiemy… To może być piękne ciało, dostatek, miłość do siebie, przejrzystość… wszystko, co wybierzesz  włóż do tej walizki.

Duszo i człowieku, śpiewajcie sobie nawzajem, słuchajcie siebie nawzajem, odczuwajcie siebie nawzajem.

Jesteście zbudowani z tej samej esencji, lecz upłynęło mnóstwo czasu, odkąd razem byliście w tej samej chwili, w tym samym doświadczeniu.

 

Share This