David Deida

Uznany za jednego z najbardziej wnikliwych i prowokujących nauczycieli duchowych naszych czasów, autor bestsellerów, David Deida, wciąż rewolucjonizuje sposób, w jaki mężczyźni i kobiety mogą rozwijać się duchowo oraz fizycznie w obszarze własnej seksualności. W dzisiejszych czasach jego nauczanie i książki na temat radykalnie praktycznej duchowości zostały okrzyknięte jako jedne z najbardziej oryginalnych i autentycznych pośród tego co obecnie jest dostępne w obszarze duchowego i osobistego wzrostu.

Znany na świecie poprzez swoje unikalne warsztaty o rozwoju duchowym i świętej seksualności, Deida stworzył i rozwinął niezwykle efektywny program transformujących praktyk, które służą przebudzeniu umysłu, ciała i serca. Współtworzył Integral Institute, nauczał i prowadził badania w University of California Medical School w San Diego, na Uniwersytecie Kalifornijskim Santa Cruz, w San Jose State University, Lexington Institute w Bostonie i w Ecole Polytechnique w Paryżu.

David Deida jest także szeroko znany jako autor setek esejów, nagrań audio i video, artykułów i książek, które wnoszą światło jako spójne podejście do duchowości. Wśród jego książek należy wyróżnić klasyczną już pozycję Droga Pełniejszego Mężczyzny oraz praktyczne teksty o autentycznej, seksualnej duchowości, a wśród nich Finding God Through Sex oraz “Błekitna Prawda” i autobiograficzną powieść o skrajnie niekonwencjonalnym treningu duchowym Wild Nights. Więcej na www.deida.info