Matt Kahn

Matt Kahn jest autorem i niezwykle sensytywnym nauczycielem duchowym. Od ósmego roku życia zaczął doświadczać serii wyjątkowych, spontanicznych przebudzeń, dzięki którym teraz może transformować życie ludzi na całym świecie, dzieląc się swoim pełnym miłości przekazem zawartym w pięciu słowach: KOCHAJ TO CO SIĘ POJAWI .

Na czym polega fenomen Matta Kahna, który obecnie jest w USA jednym z najbardziej uznanych i szanowanych nauczycieli nowoczesnej duchowości, rozwoju osobistego, błyskotliwym mówcą i autorem bestsellerów?

Otóż Matt jest prawdziwy. Niczego nie udaje. Dzieli się otwarcie swoimi osobistymi doświadczeniami. Ma w sobie wiedzę mędrca i spontaniczną radość dziecka. Potrafi mówić o sprawach ważnych i poważnych z wielką empatią, ale i sporą dawką humoru, wszędzie tam, gdzie jest to stosowne i budzące z transu nieświadomości. A przede wszystkim Matt KOCHA. Kocha siebie, kocha ludzi, kocha nie tylko to, co kochać łatwo, lecz także swoje i cudze emocje, słabości, świry. Matt prawdziwie kocha to, co jest.

Niczym duchowy GPS prowadzi słuchacza, Czytelnika do jego własnego serca, do tej miłości, której każdy z nas szuka, za którą tęskni i której pragnie. Do miłości, która kończy każdy wewnętrzny konflikt w człowieku, bo jest odważna i szczera, bo dociera do prawdy, bo widzi to, co wcześniej było zakryte, lecz nie osądza tylko obejmuje i koi umęczone serce poprzez autentyczną wewnętrzną zgodę na siebie, na życie, na innych ludzi.

Matt ma dar widzenia i pokazywania nowych perspektyw – poprzez kwestionowanie „nienaruszalnych prawd” przebrzmiałych paradygmatów, zadawanie odważnych pytań i przyjmowanie od Wszechświata odpowiedzi, które wykraczają poza utarte schematy.
Dlatego mówi się, że Matt Kahn jest nauczycielem nowoczesnej duchowości

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.truedivinenature.com