Matt Kahn

Nauczyciel duchowy i mówca intuicyjny. Jego wykłady na kanale YouTube (True Divine Nature) śledzi ponad 20 milionów  ludzi na całym świecie. Autor bestsellerowej „Rewolucji Miłości” znany jest jako człowiek o niezwykłej sensytywności, autentyczności, a także znakomitym  poczuciu humoru. Korzystając ze swoich intuicyjnych zdolności widzenia, słyszenia, odczuwania i bezpośredniego poznania,  towarzyszy i pomaga ludziom w uzdrowieniu ciała, przebudzeniu świadomości oraz przemianie rzeczywistości dzięki sile miłości.

Jego słowa, mówione i pisane, niosą ze sobą energie, które inspirują głęboki duchowy wzrost, równoważą prawą i lewą półkule mózgu, oczyszczają i porządkują podświadomość, a także wyciszają nadmiernie pobudzony system nerwowy. W efekcie wiele osób doświadcza większej harmonii emocjonalnej, redukcji stresu, lęku, zwątpienia, poczucia bliższej łączności z Życiem, większej bliskości w relacjach, samorealizacji, a nawet spontanicznych remisji chorób.

W 2020 r. Matt, został uznany przez magazyn Watkins Mind Body Spirit za jednego ze 100 najbardziej wpływowych ludzi, w obszarze duchowości.