Co jest w skrzynce z Narzędziami Nowej Energii?

sty 2, 2023 | Wiedza

Życie w Nowej Energii może być prawdziwym „potworem”, szczególnie dla ludzi, którzy stawiają czoło nowym granicom wymiarów świadomości i czucia. Czy zauważyliście, że takie rzeczy jak tłumy ludzi, głośny hałas, obłudne zachowanie, AIL (Agendy Innych Ludzi), politycy, PZKCP (Pokoje Z Kiepską Cyrkulacją Powietrza) równają się skrobaniu paznokciami o tablicę? Jestem pewien, że moglibyśmy stworzyć całą listę DSBZ (Denerwujących Sytuacji, Bodźców i Zachowań)… i jednym z pierwszych elementów listy powinno być NA (Nadużywanie Akronimów). Cóż, może to tylko moja mała wada a nie prawdziwe DSBZ, spędziłem być może zbyt dużo czasu w biznesie lotniczym, gdzie akronimy są językiem inżynierów, programistów i Magistrów Administracji.
Każdy człowiek powinien mieć teraz swoją Skrzynkę Z Narzędziami Nowej Energii (SZNNE) spakowaną i gotową do użycia w każdym momencie, ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy trzeba będzie jej użyć w tym dynamicznie zmieniającym się świecie. Oto kilka rzeczy, które na pewno powinny się tam znaleźć.

1. Świadomy Oddech – oddychanie jest pierwszym, najważniejszym i wielozadaniowym narzędziem w SZNNE. Niezależnie od sytuacji świadomy oddech pomoże ci wyjść z głowy, z powrotem do ciała, w momencie pierwszego kontaktu z nozdrzami. Generalnie można tego używać jak koła ratunkowego bez bycia wykrytym przez innych. Oddech ma potencjał zarówno zmiany ciśnienia krwi, jak i poziomu energii w całym pomieszczeniu. Głęboki oddech… ahhh!

2. Niski murek – oczywiście nie musisz nosić go dosłownie ze sobą [;)] To metafora Tobiasza, wyjścia z dramatu i bycia obserwatorem zamiast uczestnikiem. Niski murek jest efektywnym narzędziem podczas podgrzanej sytuacji rodzinnej, politycznych wyborów, podczas oglądania wiadomości w TV, czy w jakiejkolwiek innej sytuacji, kiedy czujesz się wciągany w dramaty, strach i agendy innych ludzi. Niski murek może zostać użyty w momencie potrzeby (poprzez świadomy wybór) i schowany z powrotem do Skrzynki z głębokim oddechem. Wysokość murka będzie zależała od sytuacji, ale upewnij się że nie budujesz Muru Fortecy (MF) wokół siebie. Niski murek pozwala ci obserwować, podczas gdy MF zamyka cię całkowicie na odczucia i energie z zewnątrz.

3. Osobisty Czas Ciszy – podchwytliwe pytanie: Kiedy ostatni raz miałeś czas prawdziwej ciszy dla siebie? Saint Germain powiedziałby, że 9 na 10 osób podało złą odpowiedź. Zwykłe bycie w SAMOTNOŚCI nie oznacza, że był to osobisty czas ciszy. Nie, kiedy wciąż myślisz o innych ludziach i rzeczach. Czy kiedykolwiek zauważyłeś jak nie-ciche są twoje pozorne chwile ciszy? Zazwyczaj to czas wypełniony WIPC (Wszystkim Innym Prócz Ciebie). Stare „okablowanie” mówi, że nie możesz mieć czasu dla siebie dopóki nie zadbasz o wszystkich i wszystko inne. Zafunduj sobie trochę świadomej zmiany okablowania, żeby upewnić się że dajesz sobie trochę prawdziwego, autentycznego, „na szóstkę” czasu ciszy. To jeden z najlepszych sposobów na zrównoważenie i odmłodzenie siebie pomiędzy długimi okresami pionierskiej pracy ze świadomością.

4. Poczucie Humoru – wielu uduchowionych ludzi ma tendencję do brania wszystkiego stanowczy zbyt poważnie. Mugole oczekują – nawet wymagają – powagi od WWI (Wysoko Wyewoluowanych Istot). Jednak to było New Age twojej Matki – nie aktualna Nowa Energia. Nic tak nie zdejmuje ciężaru dualizmu, jak gromki śmiech. A najlepiej zacząć śmiejąc się z siebie. Mam przeczucie, że twoja dusza już śmieje się z niektórych twoich wyczynów i możesz się przyłączyć, znajdując humor i lekkość w nawet najbardziej trudnych sytuacjach. Przy okazji, Tobiasz i Saint Germain uwielbiają się śmiać ze mnie gdy jestem w trudnej sytuacji. Bardzo mnie to denerwowało gdy oczekiwałem od nich energii „sympatii dla ofiary” – teraz rozumiem, że to sygnał od nich żeby wziąć głęboki oddech (zobacz Narzędzie #1)i trochę się rozluźnić.

5. Uśmiech – choć brzmi to jak przesłodzony frazes, uśmiech jest potężnym narzędziem. Możesz rozjaśnić cały pokój a nawet pomóc zmienić świadomość planety, uśmiechając się od czasu do czasu. Poza tym badania medyczne wykazały, że uśmiechanie się spowalnia proces starzenia. (uśmiech) Cóż, jestem zupełnie pewien, że gdzieś o tym czytałem a jeśli nie, to i tak na pewno jest w tym ziarno prawdy. Och… uśmiechnij się po prostu!

6. Gnost – żadna SZNNE nie będzie kompletna bez twojego gnosta. Tobiasz zdefiniował gnosta jako „kreatywne rozwiązanie”… kreatywne rozwiązanie zamiast umysłowego. Gnost zaczyna działać gdy weźmiesz głęboki oddech (Narzędzie #1) i staniesz za Niskim Murkiem (Narzędzie #2). Przypomina się nam, że wszystkie potencjalne rozwiązania są już dostępne. Gnost wprowadza najbardziej kreatywny z potencjałów, taki który najlepiej pasuje tobie i sytuacji. Nie wchodzi jednak poprzez umysł. Wchodzi przez serce, współczucie i zaufanie. Częstokroć nie jesteśmy świadomi Gnosta W Działaniu (GWD) bo wciąż szukamy rozwiązania mentalnego w miejscach starej energii. Albo czekamy na jakiegoś złotego anioła albo Ducha, żeby zrobili to za nas. NNNNNNNNNN! (głośny, rozpraszający dźwięk syreny) Zła odpowiedź. Twój własny Gnost już zna odpowiedź. Stworzyłeś ją w nieskazitelnych, krystalicznych wymiarach. Teraz wdychaj ją do tej rzeczywistości i pozwól jej rozkwitnąć.

7. Prostota – mógłbym gadać i gadać o tym ważnym narzędziu, ale czy nie byłoby to sprzeczne z sednem jego działania? Keep It Simple Shaumbra (KISS) [Utrzymujcie To Prostym Shaumbra].

8. Już Nie Chodzi O Ciebie (JNCOC) – nie musiałeś wracać do kolejnego wcielenia. Wybrałeś wrócić dla Bóg-Jeden-Wie-Jakiego –Powodu, ale nie MUSIAŁEŚ. Jesteś Pionierem Świadomości Nowej Energii (powstrzymuję się przed stworzeniem akronimu) i dlatego czujesz energie wokół, ALE ONE NIE SĄ TWOJE. Mamy dziwny zwyczaj brania uczuć innych ludzi jako własne, bo uważamy to za pewnego rodzaju duchową pomoc socjalną. Ale to było właściwe kiedyś a teraz jest teraz. Możesz pozwolić sobie CZUĆ wszystko dokoła, ale nie musisz nic posiadać. Wprawdzie na początku jest to trudne bo nasze możliwe ustawienia zawora w starej energii dualności były dwa: PEŁNE CZUCIE lub BRAK CZUCIA. Ale zawór Nowej Energii ma jedno wspaniałe ustawienie: CZUCIE BEZ POSIADANIA. Wypróbuj je następnym razem gdy będziesz w zatłoczonym sklepie spożywczym. Tylko nie kupuj tych uczuć przy kasie, jeśli wiesz o, co mi chodzi.

9. Czucie – ostatnie, ale z pewnością nie najgorsze narzędzie NE. Bóg jeden wie, jak bardzo Tobiasz i Saint Germain wbijali nam to ostatnio do głowy. Czucie to boski, intuicyjny zmysł, który pozwala wyjść poza myślenie. W jednym z wykładów Saint Germain mówił o „nhahyu” (czyt. NAJJU), czyli percepcji i uzmysławianiu świadomości. W starej energii używaliśmy takich słów jak: jasnowidz, wróżka czy medium. Jednak te zwroty określały specjalne moce dla specjalnych ludzi. Każdy z nas ma intensywne zdolności czucia, lecz wielu zablokowało lub wyłączyło je ponieważ były zbyt bolesne. W przekazie „Nhahyu”, Saint Germain zaprosił nas do zanurkowania w uczucia… doświadczenia ich w pełni… a potem uwolnienia. Z całkowicie-wcielonymi-i-uwolnionymi uczuciami możecie zachwycić swoich przyjaciół i krewnych żywą zdolnością przejrzystego postrzegania rzeczywistości pomimo ogólnej dezorientacji i iluzji.

Narzędzia Nowej Energii są starannie zaprojektowane i wysztukowane aby działać w każdej sytuacji. Wszystkie są lekkie, przenośne i energooszczędne. Nie potrzeba żadnych instrukcji obsługi ponieważ są całkiem intuicyjne.
Z boku Skrzynki widnieje tylko jedna uwaga: „OSTRZEŻENIE: TE NARZĘDZIA SĄ WYSOKO EFEKTYWNE”.

I tak jest!

Geoffrey Hoppe

 

Share This