O Nas

W 2019 roku mija 10 lat odkąd Wydawnictwo Biały Wiatr zainaugurowało swoją działalność. Coś, co miało być krótkotrwałym projektem, stało się sposobem na życie, głębokim celem i większą misją.

Do tej pory zostało opublikowanych ponad 70 książek. Pozycji, które mają budzić świadomość, przypominać o prawdziwych ludzkich wartościach i wskazywać drogę w burzliwych czasach, w których przyszło nam żyć. Informacje zwrotne od Czytelników potwierdzają, że intuicja dotycząca wybieranych tytułów wciąż nas nie myli i prowadzi w dobrym kierunku. Że książki, które publikujemy rzeczywiście zmieniają ludzkie życia, dostarczają pozytywnych doświadczeń, że poprzez nasze publikacje jesteśmy mile widziani w Waszych domach. To powód do wielkiej radości, dumy i spełnienia.

To niezwykłe, że coraz bardziej powiększa się grupa osób, które mają w swoich biblioteczkach po kilkadziesiąt naszych tytułów.

To niezwykłe, że wciąż sprzedaje się i jest poszukiwana pierwsza książka Białego Wiatr z 2009 roku (Gangaji – Diament w Twojej Kieszeni).

To niezwykłe, że każdego dnia dzwonią do nas Czytelnicy – ci wierni i ci nowi – i pytają o termin wydania kolejnych pozycji.

Za wszystko to bardzo dziękujemy!

Chcemy towarzyszyć Wam nadal i być obecni w Waszych doświadczeniach zmiany i celebrowania ludzkiego życia.

Share This