Jesteś największą miłością swojego życia

mar 12, 2023 | Wiedza

 

Jesteś tak wspaniałą Miłością, że wszystko w tobie najbardziej na świecie pragnie właśnie twojej miłości i żadna inna nie może jej zastąpić.

Jesteś tak wspaniałą Miłością, że twoje najwrażliwsze wnętrze najbardziej otwiera się właśnie w reakcji na ciebie, gdy JESTEŚ przy sobie, i to TY przynosisz swojemu wewnętrznemu królestwu największy pokój i najgłębsze ukojenie.

Jesteś tak wspaniałą Miłością, że gdy JESTEŚ przy sobie, wszystkie twoje dziecięce części oddychają z ulgą, kładą zmęczone główki na twoich kolanach, rozluźniają się, nabierają oddechu, odradzają się, rozmrażają, wychodzą z piwnicy podświadomości i odzyskują równowagę, bo… MAMA/ TATA JEST już W DOMU.

Jesteś tak wspaniałą Miłością, że gdy JESTEŚ przy sobie, twoje bagaże, wstyd i ciężary, które wcześniej chciałeś wyrzucić, natychmiast wyczuwają twoją obecność i biegną do ciebie jak stęsknione bezpańskie psiaki, żebyś tylko przyjął je do swojego domu. A gdy je przyjmujesz, w blasku twojej Miłości przeradzają się w dostojnych, potężnych Królów twojej mocy, Królowe twojej mądrości i piękna.

Jesteś tak wspaniałą Miłością, że wszystkie twoje demony wyją za tobą i pragną, aby twoja miłość je przyjęła. A gdy to robisz, czują się tak bezpiecznie, że nadstawiają wręcz brzuchy do głaskania, niczym małe kociaki, które wreszcie znalazły kochający dom. Właściwie to… jesteś tak wspaniałą potężną Miłością, że nigdzie indziej nie odnajdą domu, jak właśnie w twojej Miłości.

Jesteś tak wspaniałą Miłością, że gdy tylko rozpoznajesz siebie jako Miłość Swojego Życia, wchodzisz w stan rozkochania, a Życie zachwycone twoim otwarciem, odsłania przez tobą świat pełen łaski, który jest tu dla ciebie i twojej radości i który łaknie właśnie twojej Miłości.

Jesteś Miłością Swojego Życia.

 

Fragment pochodzi z książki Karoliny Bochenek – Potęga wrażliwości

Share This