Mistrzowie Nowej Energii – 12 oznak przebudzenia i transformacji

maj 27, 2023 | Wiedza

Z pomocą Mistrza Tobiasza (o którym traktuje Księga Tobiasza – jedna z apokryficznych ksiąg Starego Testamentu) Geoffrey Hoppe opisał dwanaście oznak przebudzenia – symptomów klarownie wskazujących na duchową przemianę oraz ekspansję świadomości. Kiedy takie symptomy mają miejsce, to – zdaniem Hoppe oraz Tobiasza – dobry znak, a nie przejaw tego, że coś „idzie nie tak”. Doświadczająca ich osoba staje w obliczu duchowego przełomu. Ważne i bardzo pomocne jest pamiętać, że każdy z tych objawów w końcu przemija.

 1. Bóle ciała, szczególnie w okolicach szyi, ramion oraz pleców.

Jest to rezultat intensywnych zmian na poziomie DNA, które wywołuje budzące się wewnątrz ciebie „chrystusowe ziarno”. To przeminie.

 1. Uczucie głębokiego, wewnętrznego smutku, bez oczywistego powodu.

Uwalniasz w ten sposób swoją przeszłość – z tego życia oraz poprzednich. Można to porównać do doświadczenia zmiany miejsca zamieszkania. Pojawia się smutek pozostawianych w starym domu wspomnień, energii oraz doświadczeń. To także przeminie.

 1. Płacz bez konkretnego powodu.

Podobnie jak w poprzednim punkcie. Dobre i zdrowe jest pozwolenie, aby łzy płynęły swobodnie. Pomaga to w uwalnianiu starych energii. To również przeminie.

 1. Nagła zmiana pracy lub ścieżki kariery.

Bardzo częsty symptom. Kiedy ty się zmieniasz, rzeczy wokół ciebie także ulegają zmianie. Nie skupiaj się teraz na szukaniu idealnej dla siebie pracy czy zajęcia.  To może być bardzo płynne. Jesteś w okresie przemiany i może być tak, że wielokrotnie zmienisz pracę, zanim znajdziesz tę, która będzie związana z twoją pasją;

 1. Wycofanie się ze związków rodzinnych.

Z twoją biologiczną rodziną łączy cię stara karma. Kiedy wychodzisz z karmicznego cyklu, więzy starych związków zostają uwolnione. Będzie to wyglądać, jakbyś odsuwał się od krewnych i przyjaciół. Pozwól na to. Po jakimś czasie, jeżeli będzie to odpowiednie dla ciebie, rozwiniesz  z nimi nowy związek.  Ten nowy związek będzie opierał się na nowej energii, bez karmicznych zobowiązań i pozostałości.

 1. Nietypowe wzorce snu.

Bardzo prawdopodobne, że wiele razy w ciągu nocy obudzisz się między godziną 2:00 a 4:00. Zachodzi w tobie wiele energochłonnych zmian, dlatego możesz wybudzać się ze snu, aby trochę „odetchnąć”. Nie martw się. Jeśli nie będziesz mógł potem zasnąć, wstań i zrób coś zamiast leżeć i martwić się tymi wszystkimi ludzkimi problemami. To także przeminie.

 1. Intensywne marzenia senne.

To mogą być sny o wojnach i bitwach, sny w których ktoś cię goni, albo sny z potworami. Dosłownie uwalniasz w ten sposób stare energie z wnętrza siebie i te energie przeszłości często symbolicznie przedstawiają się jako wojny, ucieczki i potwory. To także przeminie.

 1. Fizyczna dezorientacja.

Będą chwile, kiedy poczujesz się bardzo mało uziemiony. Będziesz miał różne zaburzenia równowagi, czując jakbyś nie był w stanie postawić obu stóp na ziemi albo jakbyś chodził pomiędzy dwoma światami. Kiedy twoja świadomość przechodzi do Nowej Energii, ciało czasem nie nadąża. Spędzaj więcej czasu w naturze, co pomoże ci uziemić Nową Energię wewnątrz. To także przeminie.

 1. Zwiększona intensywność mówienia do siebie.

Odkryjesz, że częściej rozmawiasz sam ze sobą. Nagle zdasz sobie sprawę, że ostatnie trzydzieści minut spędziłeś na takim dialogu. Wewnątrz twojej istoty pojawia się nowy poziom komunikacji, a ty doświadczasz wierzchołka góry lodowej tego, co zachodzi, poprzez rozmawianie ze sobą. Takie konwersacje będą częstsze, staną się bardziej klarowne, bardziej spójne i dadzą trafne spostrzeżenia. Wcale nie tracisz rozumu – po prostu budzisz się i przechodzisz do Nowej Energii.

 1. Poczucie samotności, nawet w towarzystwie innych osób.

Możesz czuć się samotnie, odłączony od innych. Z drugiej strony możesz czuć pragnienie, by unikać grup i tłumów ludzi, ponieważ jako Shaumbra, potrzebujesz chadzać czasami świętą ścieżką samotności. I nawet mimo to, że poczucie samotności wywołuje niepokój, w tym czasie ciężko jest wchodzić w interakcje z innymi. Poczucie osamotnienia wiąże się też z faktem, że twoi duchowi Przewodnicy odeszli. Towarzyszyli ci we wszystkich twoich podróżach, we wszystkich życiach. Nadszedł jednak czas, aby wycofali się, pozostawiając przestrzeń, którą możesz wypełnić własną boskością. To także przeminie. Pustka, którą odczuwasz wewnątrz zostanie wypełniona miłością i energią twojej własnej Chrystusowej świadomości.

 1. Brak pasji.

Możesz czuć totalny brak pasji, z niewielką lub zerową chęcią do robienia czegokolwiek. To jest w porządku, to część procesu. Wykorzystaj ten czas nicnierobienia. Nie walcz ze sobą, bo to także przeminie. To jest zbliżone do resetowania komputera. Potrzebujesz wyłączyć się na pewien czas zanim, będziesz mógł załadować nowe, lepsze oprogramowanie czy w tym wypadku, nową energię chrystusowego ziarna.

 1. Głęboka tęsknota za powrotem do Domu.

Jest to, być może najtrudniejszy i niosący ze sobą największe wyzwania symptom. Możesz doświadczyć głębokiego i przejmującego pragnienia opuszczenia planety i powrotu do Domu. To nie jest samobójcze uczucie. Nie wypływa z gniewu ani frustracji. Nie będziesz chciał robić z tego wielkiego tematu czy dramatu dla siebie lub innych. Po prostu istnieje cicha część ciebie, która chce wrócić do Domu. A główny tego powód jest całkiem zwyczajny. Ukończyłeś cykle swojej karmy. Dopełniłeś własny kontrakt w tym życiu. Jesteś gotowy rozpocząć nowe życie, przebywając nadal w swoim fizycznym ciele. Podczas tego przejściowego okresu pojawia się wewnętrzna pamięć tego, jak to jest po drugiej stronie. Czy jednak jesteś gotowy uczestniczyć w kolejnym okresie służby tutaj, na Ziemi? Czy jesteś gotowy przyjąć wyzwania, jakie rzuca przejście do Nowej Energii? Tak, owszem mógłbyś wrócić teraz do Domu. Ale dotarłeś tak daleko i po tak wielu, wielu żywotach szkoda byłoby nie zobaczyć jak kończy się ten film. Poza tym, Duch potrzebuje cię tu, abyś mógł pomóc innym przejść do Nowej Energii. Będą potrzebowali ludzkiego przewodnika, takiego jak ty, który samodzielnie odbył podróż ze starej do nowej energii. Ścieżka, którą podążasz daje ci wiele doświadczeń, a dzięki nim stajesz się Nauczycielem tego, jak być Nowym, Boskim Człowiekiem. I choć czasem twoja ścieżka może wydawać się samotna i mroczna, pamiętaj że nigdy nie jesteś sam.

Share This